Şirket Profili

2002 yılında İstanbul’da Türkiye’nin lider ticari tur operatörü olan Yeditepe Turizm’e bağlı olarak kurulan firmamız, günün değişen şartlarını göz ardı etmeyerek, bu zaman süresince yaptığı tüm organizasyonlarda kaliteli hizmet anlayışını esas alıp, çalışmalarında “amatör ruhla, profesyonel hizmet” anlayışını ilke edinmiştir. Yeditepe MICE TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ve ASTA (Amerikan Seyahat Acenteleri Kuruluşu) üyesi A grubu bir seyahat acentesidir.

Genç ve deneyimli kadrosuyla başarılarını bugüne kadar taşıyan firmamız; başta yurtdışı fuar seyahat organizasyonları olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışı otel konaklamaları, uçak bileti, vize, transfer, yurtdışı ve yurtiçi paket turlar, kongre, seminer ve bayi toplantı organizasyonları ile ürün lansmanları, açılış ve davetler, olmak üzere çok geniş bir hizmet yelpazesinde çözümler üretmektedir.

Hedefimiz sizlere kaliteli hizmet sunmak ve arkamızda gülümseyen yüzler bırakmaktır.

Misyonumuz

Mükemmelin, ayrıntılarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle ele aldığımız her projede, kendimizi proje sahibinin yerine koyup, başlangıçtan son ana kadar geçen sürede, en ufak ayrıntıya özen gösteriyoruz.

 

Vizyonumuz

Hem müşterilerimizin hem de firmamızın başarısı için birlikte çalışıyoruz. Sektörümüzden diğer firmaların çabalarını, başarılarını, katkılarını da anlıyor ve saygı duyuyoruz. Ele aldığımız her projede, hala ilk günkü tatlı heyecanımızı yaşarken, geçmişten kazandığımız deneyimleri kullanarak, problemlere profesyonel bakış açımızla yaklaşıyoruz. Dürüstlük ve doğruluk daima inandığımız ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında gelir.

 

Bakış Açımız

Bir hizmet kuruluşu olduğumuzu hiçbir zaman aklımızdan çıkartmıyoruz. Her bir müşterimiz tek tek bugün ve gelecekte bizim birer parçamız olarak değerlendirilmektedir. Müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak için çalışıyoruz. Sadece müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekten öte, her hangi bir karşılık beklemeden saygı, dürüstlük ve güveni de beraberinde sunmaktayız.

 

Rakamlarla Yeditepe MICE

0

Yıllık Deneyim

0

Müşteri

0

Firma

0

Çözüm Ortağı